منازل مزدوجة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 7

258 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش يطل على اللاجون استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر من البحر فقط خطوات فيلا توين هاوس للبيع

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس استلام فوري تشطيب كامل بدون فرش ٢٥

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس تشطيب مميز بأميز موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحر مباشرة وبالفرش بالكامل في تلال

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب شايف البحر للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو بحر بقرية امواج سيدي عبد الرحمن 223م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز متشطب جاهز للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع أو ايجار فى مراسى بلانكا

    I-Zone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع بإطلالة بحرية بسعر أقل من سعرالسوق

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز بحمام سباحة | فيرونا ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٥٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول ع البحيرة للبيع متشطب مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٣٢٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين يطل ع لاند سكيب للبيع متشطب بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ١٦٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت على اللاجون 200م من البحر 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في فيرونا مراسي موقع بحري مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٣٢٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بخدمات فندقية by Kynd بفيو علي البحر Amwaj

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي قريب جدا من البحر بسعر مغري

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب في مراسي في فيرونا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في ماراسي فيرونا من إعمار ٢٦٨م

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل استلام فورى فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع