منازل مزدوجة للبيع في راس الحكمة

525 عقارات أخرى
  • 22

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا توينهاوس تقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز 4 غرف بإطلالة اللاجون تشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٧٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف إطلالة بحرية 10 سنوات 5% مقدم بسعر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل صف تانى من البحر ويطل ع لاجون

    The Way logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز توين هاوس متشطب للبيع في رمله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باطلاله علي البحر جاهز للسكن للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع صف اول متشطب بالكامل بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اجمل تاون ع البحر مباشرة بأقساط حتى 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل مقدم | سي فيو | متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس من دور واحد 4 غرف |خطوات من النادي |رملة

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 300م للبيع في نايا باي بالتقسيط 10س استلام 27

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكييفات ف راس الحكمة قسط 10سنين

    Property Hills Star logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في لافيستا راس الحكمة|اقساط

    Realm Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل على حمام السباحة في لافيست

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ، بحيرة، هدوء، وحياة لا تنتهي — رملة أقل سعر

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس140م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دبل فيو متشطب بالكامل خطوات من البحرRTM

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٤٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في ازها نورث راس الحكمة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٤٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر توين هاوس في ماونتن فيو راس الحكمه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في Naia Bay متشطب بالكامل

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة مزدوجة علي البحر بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شاليه مطل علي البحر في الساحل مع مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين ع البحر مباشرة بأقل سعر وخطة دفع 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع