بيوت و فلل للبيع في مدينة الشروق

582 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري 385م امام مدينتي بمقدم 15%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في واحده من افخم فيلات الشروق مساحه ماهوله

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٨٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م ألترا سوبر لوكس استلام فوري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 340م تشطيب ألترا بوحدات المطبخ البروج

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا امام الشروق ٢٠٠٠ متشطبة بحمام سباحة بسعر مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٦٤٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل فى البروج موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى متشطب بالبروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م بالشروق 1 بجوار الجامعة البريطانية

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الشروق، الحي الثاني شرق 800م، على حديقة

    Home Approach logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 24

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق فيلا للبيع في كومباوند البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    | تشطيب إكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة وجاكوزي خاص

    Better Estate Investment logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بارسل4 بتجهزات خاصه للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 550م بكمبوند الاندلسيه بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    اندلسية الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م بحمام سباحة ولاند سكيب بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه بمطبخ وتكيفات فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اميز فيلا (300متر) بتشطيب فاخر بسعر منافس

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع جاهزة على الاستلام فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فورا ف لافيستا الشروق فيلا فورى جاهزة عالسكن

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٩٣٬٨٨٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٠٠ متر نصف تشطيب فى الشروق ٢٠٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير فى الشروق بأقل سعر جاهزة للاستلام

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا بالسعر القديم فى لافيستا فورى عالمفتاح

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بييع أقل سعر لستاندألون متشطب تشطيب لاكچري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فورى مقدم 5 مليون برايم لوكيشن جاهزة للمعاينة

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو 5 ايست

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…