بيوت و فلل للبيع في مدينة الشروق

578 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 261متر استلام فوري أمام مدينتي بالتقسيط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن مرحلة فيلآت اكبر مساحة فيلا - مفروشه بالأجهزه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 440 متر بافضل فيو في البروج اقل من سعر السوق

    متصدر

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق فيو لاندسكيب مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري 385م امام مدينتي بمقدم 15%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في واحده من افخم فيلات الشروق مساحه ماهوله

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٨٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م ألترا سوبر لوكس استلام فوري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 340م تشطيب ألترا بوحدات المطبخ البروج

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا امام الشروق ٢٠٠٠ متشطبة بحمام سباحة بسعر مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٦٤٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري متشطبه موقع مميز

    ARC Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه علي المفتاح متشطبه في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر لقطة متشطبة بالمطبخ و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م بالشروق 1 بجوار الجامعة البريطانية

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الشروق، الحي الثاني شرق 800م، على حديقة

    Home Approach logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٩٣٬٨٨٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة للبيع-لوكيشن لقطة وسعر أقل من الماركت

    Right Direction logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة للبيع متشطبة استاندالون ريسيل 340 م

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو برايم, استلام فوري,

    Engaz Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فورى فى باتيو 5 الشروق.

    Sedra Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو 5 ايست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في حياة ريزيدنس تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف مدينه الشروق تشطيبات خاصه بحمام سباحه

    Engaz Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في كمباوند الباتيو 5 ايست

    Engaz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بروج استلام فوري فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة للبيع متشطبة استاندالون ريسيل 340 م

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…