بيوت و فلل للبيع في راس الحكمة

1,410 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو متشطبة أستلام فورى فى لوكيشن قوى بكل خدماتك

    Q Sequoie logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٧٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 225م فيو لاجون استلام فورى ومتشطبة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي دور واحد موقع مميز علي لاجون استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٥٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز جدا اول صف علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري في رمله 3 صف من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    3 - 6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه بموقع مميز مطل على البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا ميد ثاني صف للبحر جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٩١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا في الصف الثالث جاهزة للاستلام ذاميد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٥٧٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم جاهزة للاستلام في ذا ميد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام قريب اطلاله على بحر و لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام قريب اطلاله على بحر و لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بفيو 100%على البحر بأفضل سعر من Sodic

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فوري تشطيب High-End شايف بحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع صف اول علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول بإطلالة بحرية مباشرة –ماونتن فيو

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,لافيستا راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الجاهزة في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% تشطيب كامل اطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل مقدم فى ذا ميد اطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٣٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك المستقلة بعد سنة وتطل على بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • راملا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,راملا

    2 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جاهزه للاستلام باطلاله كامله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو على البحر + صف أول لاجون - أول قسط بعد سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب - صف أول لاجون - على البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات واقساط على 8 سنين في الساحل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٥٥٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اطلالة على البحر واللاجون للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…