بيوت و فلل للبيع في راس الحكمة

1,487 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بأقل مقدم 10% بالتقسيط علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بأقل مقدم 10% بالتقسيط علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالمطبخ والتكييفات في راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا الفاخرة في الصف الأول | دفعة أولى 5% |

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك الجاهزة بالكامل في انتظارك | وحدات محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه بإطلاله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سي فيو متشطبه بالكامل علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٥١٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365م² 6 غرف صف أول بإطلالة بحر بانورامية

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٦٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 3 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٥٠٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3 غرف دبل فيو تقسيط على 10سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ١١٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • نايا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,نايا باي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 5 غرف صف اول بتقسيط على 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٤٧ متر مربع

    ١٦٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطب بالتكييفات في رملة الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب ومكيف في الساحل الشمالي بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 220م استلام فوري في مارسيليا راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 5غرف صف اول بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٢٤٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه دبل فيو بتقسيط على 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره صف اول للبحر بسعر الطرح بأفضل بسداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز و اخر فيلا صف اول للبحر بسعر الطرح الجديد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٨٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٧٦٦٬٩٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بإطلاله مزدوجه للبحر و لاجون بأفضل سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز و أفخر فيلا صف اول للبحر كامله تجهيز طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٣١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    4 - 5 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر لامتلاك فيلا باطاله بحر علي 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك التوأم المطل على البحر بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مطلة على البحر بالتقسيط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك كاملة التشطيب و بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر | استثمار ذكي وحياة فاخرة

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • نورما أزها 2 الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٤٠٦٬٢٣٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…