بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,580 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٨٬١٨٥٬٩٠٩ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2028 في كايروجيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٢٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جريان علي النيل مباشرة من المالك

    M.S.K Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2029 بموقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬١٨٠٬٢٥٦ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع باقساط حتى 2030 في بيل فيي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها استلام فورى فى الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 220متر استلام قريب فى قلب الشيخ زايد قسط

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فلات فيلا للبيع تطل علي بحيرات

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 220متر استلام قريب فى قلب الشيخ زايد قسط

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 338م متشطبه بفيو مميز ع النيل بمقدم 1.9مليون

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع في كمبوند رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Ready To Move في ريفرز بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مباشرة على اللاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين261م بمقدم 4.7مليون, يوجد خصم 30% على الكاش

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٨٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 475م للبيع في كمبوند الكرمه 4

    Driven Properties logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مباشرة على اللاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ٤٠٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر - فيلا فاخرة بحري بفيو مفتوح جاهزة للسكن

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١١١٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بحري بحمام سباحة خاص فيو مفتوح

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا في سوديك بمساحة كبيرة امام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في كومباوند الياسمين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتشطيب في حي الدبلوماسيين الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وجاهز للمعاينة تاون ايتابا بجوار نادي الاهلي

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر -استلام فوري -اطلالة الجولف

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر توين هاوس في اتريو سور مع الربوة

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري فيلا مستقلة تقع بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة