بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,703 عقارات أخرى
  • فيلا - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في ذا 8 - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    فيلا - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في ذا 8 - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    11

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م بجاردن 232م استلام 2026 وقسط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز للبيع على اقساط حتى 2028 في بيل فيي

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٣٬٠٤٥ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استاندالون فيلا فورى ليك ويست

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٤١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة متشطبة بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - للبيع - كمبوند الربوة - فيو الجولف

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع -كمبوند الربوة - فيو الجولف بحمام سباحة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - رويال ميدوز - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر صف أول جولف و دابيل فيو علي الجولف

    متصدر

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٦٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ليك فيو و لاند سكيب فيو كاملة التشطيب

    متصدر

    Roots Development logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لومين هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ثاني صف جولف افضل مساحة سكنية

    متصدر

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    متصدر

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر في الماركت ريسيل, ليك ويست 2 فوري

    متصدر

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أستلام فوري كمبوند ايتابا بجانب الربوه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بافضل سعر فيو مميز بمقدم 10% فقط

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    فلل ايسولا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,805,000و متاح قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    متصدر

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف فيو للبيع ب اليجريا بفرلى هيلز

    متصدر

    Topaz Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٢٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    متصدر

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بأقل سعر و أميز موقع -بيل في

    متصدر

    why solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند باتيو الزهراء بجوار النادي الاهلي

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري - باتيو الزهراء بجانب الربوة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب موقع مميز و بسعر استثنائي

    متصدر

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٬١٤١٬٨٠٠ جنيه

    بقلب الشيخ زايد تـوين فيلا استلام فوري امام الربوة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع