بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,730 عقارات أخرى
  • فيلا - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في ذا 8 - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    فيلا - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في ذا 8 - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    11

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م بجاردن 232م استلام 2026 وقسط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بقسط ربع سنوى1.1M امام نيو جيزه.

    متصدر

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه خلف مول العرب بمقدم 1.7Mوقسط ع7س

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن330م استلام سنه بمقدم1.6Mوقسط7س

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على حمام سباحة مباشر أمام بيفرلي هيلز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى في باتيو الزهراء أمام الجريا

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 213م فاخر بموقع مميز بمقدم 3مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٤٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام اقل من سنة في زايد، قسط ٦ سنين

    متصدر

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فاخره كبيرة 269م استلام فورى +متاح تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في Rivers نيو زايد استلام سنه

    متصدر

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سولانا أورا الشيخ زايد | قسط على 10

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي الجولف مباشر للبيع الربوه

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بمقدم واقساط في سوديك شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنين فيلا للبيع في سوديك الشيخ زايد

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميزة للبيع في الباتيو زهراء استلام فوري

    متصدر

    property hills Elite logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز للبيع على اقساط حتى 2028 في بيل فيي

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٣٬٠٤٥ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استاندالون فيلا فورى ليك ويست

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٤١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة متشطبة بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - للبيع - كمبوند الربوة - فيو الجولف

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • لومين هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 25

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع -كمبوند الربوة - فيو الجولف بحمام سباحة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - رويال ميدوز - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر صف أول جولف و دابيل فيو علي الجولف

    متصدر

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٦٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ليك فيو و لاند سكيب فيو كاملة التشطيب

    متصدر

    Roots Development logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ثاني صف جولف افضل مساحة سكنية

    متصدر

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    متصدر

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع