بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,746 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا الشيخ زايد بموقع مميز مقدم 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا الشيخ زايد بموقع مميز مقدم 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٧٠١٬٤٨٥ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باطلالة مفتوحة على البحيرات واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام بأفضل موقع داخل المشروع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري برايم لوكيشن ف Vye قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 205م زايد | 5% مقدم | تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • لومين هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر في الماركت ريسيل, ليك ويست 2 فوري

    Bold Egypt logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري فيلا في لافيستا باتيو الزهرا

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 230م في ليك ويست باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا مقدم 5% و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في سولانا زايد الجديدة متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون مميزه ف سولانا ٥غرف بسعر مميز قسط ع ١٠س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ليك ويست ٣ الشيخ زايد

    Hashtag Real estate logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن فالشيخ زايد + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن فالشيخ زايد + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن فالشيخ زايد + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في أليجريا – الشيخ زايد

    The Polygon logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند الربوة فيو على الجولف الرئيسى

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بريف علي وصله دهشور للبيع

    متصدر

    Niche Investments logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف تشطيب بتصميم فاخر وموقع مميز -الما

    RE/MAX Everest logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 477م بالشيخ زايد بدون مقدم وقسط 10س من ORA

    Property Hills... logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٧٧ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة