بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,541 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع أليجريا سوديك ويست

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الجريا بيفرلي هيلز تشطيب الترا مودرن

    plan-B logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهزة للسكن بجانب كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو الاجوون و لاند سكيب - استلام قريب

    متصدر

    Inn Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا مستقلة جاهزة للمعاينة كمبوند الكارما 4

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه سعر مغري وجاهزه للسكن داخل ذاستيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في زايد بجوار بيل في بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر على اللاندسكيب، جاهزة للاستلام الفوري.

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤غرف بحمام سباحة جاهزة للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٢٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى ليك ويست قرب اركان الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في رويال سيتي متشطبه غير مجروحة

    Rokn Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوديك ذا استيتس بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Noble Villa, Largest Land, Below Market Price

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Grand Villa, Prime Location, Below Market Price

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Forte Villa, Best Location, Below Market Price

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Icon Villa, Prime Location, Below Market Price

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ١٠٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة بإطلالة بانورامية الربوة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stand alone with dunes sheikh zayed waslt dahshour

    Selection Code logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري في سوديك زايد بمقدم 3.6 مليون وقسط 8 سني

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في الشيخ زايد مع لافيستا

    Selection Code logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا للبيع في هيلز اوف ون -نيو زايد

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في VYE – سوديك، الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بخصم 35% واقساط علي 11 سنه

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فى سوديك استلام فورى جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة