بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,669 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ذا كراون - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في إيتابا – الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٤٥٨ متر مربع

    ٧٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالربوة على الجولف الرئيسى تشطيب مودرن

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة واسعة للبيع في كايرو جيت من إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة فيو جولف رئيسى بحمام سباحة

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة بالمطبخ و مكيفه بالكامل

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من إعمار - أرض واسعة - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بيل في | أقل مقدم | إعادة بيع بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب - بسعر أقل من سعر السوق - إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - تسليم قريب - من إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فورى فيو مميز امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في شيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز في سولانا زايد اقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم واقساط في كمبوند سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس برايم لوكيشن بجوار كمبوند بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في فيلدج ويست بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميجا للبيع في كمبوند جرينز – الشيخ زايد

    Home city real estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند إيتابا الشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى فيلا بفيو حمام سباحة فى باتيو الزهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في لافيستا سوديك امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند زايد ديونز فرصة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في VAHA من شركة الكرمة

    Inn Properties logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فوري جاهزة للسكن في كمبوند الكرمة 4

    Inn Properties logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بالفرش مع حمام سباحه ع الجولف

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة