شقق للبيع في حي المعادي

2,120 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى موقع مميز بزهراء المعادي داخل مشروع فندقى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مبنى فندقى متكامل امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف زهراء المعادى امام النادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة موقع مميز قريب من جميع الخدمات

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كورنيش المعادي 350م للبيع

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب الترا مودرن برايم لوكيشن زهراء المعادي

    Smart Home logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exceptional Standalone Villa for Sale in Sarayat

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي لوكس 3 غرف اوبن فيو في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس ارقي مناطق زهراء المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في المعراج العلوي – مجاورة 10

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م ألترا مودرن بتشطيب فاخر وبرايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بإطلالة بانورامية على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الكورنيش, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع موقع مميز في سرايات المعادي

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Smart Home logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج زهراء المعادي بجوار

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء دجلة المعادي نيركو الشطر ٣

    Fine Art House logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر ديلوكس للبيع في نيركو المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج العلوي فيو امامي

    Find House Group logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع ال50 فيو مفتوح في زهراء المعادي

    متصدر

    Q VISION logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في أميز موقع ( بسرايات المعادي )

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في زهراء المعادي تشطيب سوبر لوكس

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في الشطر ال13 زهراء المعادي

    متصدر

    Q VISION logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة