شاليهات للبيع بالعين السخنة

3,348 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واميز شاليه متشطب جاهز للاستلام في ازها السخن

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة ريسيل متشطب بالفرش في اروما السخنة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشرة بأقل سعر بالسخنه + خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مورانو العين السخنه ڤيو على البحر مباشره

    New Avenue Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110م 3غرف للبيع استلام فورى فى بلو بلو السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون شاليه بروف للبيع بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقه بحرى متشطب بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع هرم منقرع اهرامات بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة استلام فوري مفروش في لافيستاراي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 92متر بحديقة - علي البحر مباشرة - فوري

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط شالية بمنتجع ذا جروف ف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل على البحيره استلام فورى متشطب بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٨٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط- منتجع هيفين-العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هيفين بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش موقع مميز قرية اريج العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش بالكامل -ووتر فرونت بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يرى اللاجون والبحر متشطب وكامل الفرش للبيع

    Scout Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة مفروش بالكامل على حمام السباحة مباشرة

    Scout Real Estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية يطل على البحر استلام ديسمبر 2026

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول لاجون للبيع في ازها السخنة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73متر | مفروش وجاهز | المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه جاردن صف اول لاجون فوري للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٢٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – مورانو وادي دجلة | العين السخنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش في موقع مميز بإطلالة بحرية و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شاليه تشطيب superluxe بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب750الف فقط استلم شاليه ف طريق زعفرانه قلب السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

استمتع بإجازة الصيف في شاليهات العين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة

العين السخنة هو منتجع استثماري سياحي على ساحل خليج السويس في محافظة البحر الأحمر، يتميز بموقعه القريب من محافظة القاهرة حيث يبعد عنها بمسافة 140 كيلو متر فقط مما جعله الوجهة الأولى للكثير من السياح المصريين والأجانب في فصلي الصيف والشتاء، بفضل مناخه الدافئ صيفًا والمعتدل مائل إلى البرودة شتاءً. ومع مرور الوقت زاد إقبال المُشترين على عقارات العين السخنة للبيع وخاصة الشاليهات، لذلك اتجهت العديد من كُبرى شركات التطوير العقاري إلى إنشاء عدد من القرى السياحية الفاخرة هناك.

أشهر المنتجعات والقرى للبحث عن شاليهات للبيع بالعين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة 2017

منتجع برورتو السخنة

منتجع برورتو السخنة أحد المشاريع السياحية لمجموعة عامر جروب، هو أول منتجع سياحي تتم إقامته على جبال السخنة ليكون على ارتفاع 250 مترًا عن سطح البحر مما يجعل أجواءه مميزة. يشغل المنتجع مساحة 2.5 مليون متر مربع ويضم العديد من المرافق الترفيهية مثل حمامات السباحة والملاعب والشواطئ والشقق الفندقية والشاليهات الفاخرة والكثير من الأنشطة المميزة مثل الغوص وصيد السمك. ومن هنا نرى منتجع بورتو السخنة يتصدر قائمة الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنة.

ابحث عن شاليهات للبيع في بورتو السخنة.

قرية لاسيرينا العين السخنة

قرية لاسيرينا العين السخنة مفضلة كذلك لدى الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنه. تضم القرية عددًا من الفلل والشاليهات التي تقع على البحر مباشرة؛ كما تحتوي على فندق كبير للزائرين الذين يرغبون في تمضية بعض الوقت هناك. يوجد بالقرية أيضًا عدد من المرافق والمراكز الخدمية الرئيسية، مثل المحلات التجارية ومنطقة ألعاب للأطفال التي من شأنها تلبية احتياحات سكان القرية دون القضاء على الهدوء والسكون اللذين يميزان المكان.