شاليهات للبيع في العين السخنة, صفحة 4

3,350 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 110 متر متشطب بالكامل في ازها السخنه طريق ال

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقى على البحر للبيع تلال سخنة تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب275الف شقه فندقيه مفروشه على البحر فى تلال السخنه

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة بانورامية للبحر وسعر مخفض جدا واستلام 2026

    Corporate Deals logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شالية للبيع فوري 110 عالبحر دايركت مفروش

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة للبيع مورانو السخنة متشطب ومفروش

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه ماليبو فيو مميز

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة ريسيل متشطب بالفرش في اروما السخنة

    IRTKAZ logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري! دور تاني في بيراميدز ( خوفو ) 110م

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل بحر رملى ستوديو للبيع فى اروما العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع العين السخنه قرية تيوليب

    Town River logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه بجاردن استلام فوري متشطبه صف اول

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع بقرية بلو بلو العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطبه لافيستا جاردنز علي البحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه شاليه للبيع جراند اوشن العين السخنة

    Town River logo image

    المحيط الأزرق, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية ستيلا دي ماري العين السخنه

    Town River logo image

    ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن 145م + رووف للبيع تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية المونت جلاله العين السخنه

    Town River logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالتكيفات للبيع في المونت جلاله

    Property  Hills. logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    شالية متشطب اقرب استلام للبيع في باي مونت السخنه

    Property  Hills. logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل بمقدم 635K فقط في السخنة

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بأميز لوكيشن وأقل سعر في ازهي قسط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بأقل سعر علي اللاجون مباشرة بالعين السخنه

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مساحة150م استلام فوري متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع