شاليهات للبيع في لافيستا

616 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامل التشطيبات فيو خيالي جاهز للمعاينة بالتقسيطــ.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن عـ البحر تسليم فوري متشطب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م (جاهز للمعاينه) بفيو على البحر بتشطيب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 5 – مفروش بالكامل

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بحديقة 150متر يطل على البحر استلام فورى

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شالية علي البحر متشطب جاهز علي السكن !!

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقـــدر تستـلم فــوري مقدم10% شالية ع البحر متشطب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,100,000ج=3 غرف+جاردن+فيو(بحر+pool)+متشطبة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف لافيستا 3 الغين السخنة

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي صف تاني بحر لافيستا جاردنز استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في La Vista 1 – موقع مميز علي بحر

    KRE investments logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف مفروش في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + حديقه يري البحر متشطب في لافيستا ٦ السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه-لافيستا جاردنز-دور أول-فيو بيسين وبحر-تراس

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر للبيع-لا فيستا 6مفروش بالتكيفات

    Susqual Management logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شاليه ارضي بجاردن مفروش بالكامل بالتكييف

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز العين السخنة شالية أرضي٣ غرف على فيو

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أبر للبيع في لا فيستا 6 – العين السخنةمفروش

    KRE investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لا فيستا 6 – صف أول | مفروش

    KRE investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري مشتطب فوري بالعين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف جاهز للمعيشه علي البحر من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 = شاليه علي البحر متشطب + قسط 8 س

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع