شاليهات للبيع بالعين السخنة

3,327 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني رؤيه كاملة للبحر بمنتجع بوهو

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين للبيع المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين بمرحلة البانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع غرفتين في منتجع فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمرحلة بورتو ايلاند شالية موقع مميز ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-قرية نيو فينيسيا موقع مميز-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    نيو فينيسيا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كورونادو مارينا – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثاني للبيع سعر مميز بالمونت جلالة السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالتقسيط في منتجع بيلا فينتو فيو البحر

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بموقع مميز في بالم بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 110 متر متشطب بالكامل في ازها السخنه

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في تلال السخنة بفيو رائع

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري ع البحر دايركت بالسخنه وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه قريب جدا من البحر بالعفش والتكيفات

    We are consultancy logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500 الف قسط 10 سنين متشطب (بالتكيفات و المطبخ)

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم600ألف خطوات من البحر تلال السخنه متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في بورتو السخنة – كاريبيان 1

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (130متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135متر كاشف البحر بالكامل فيو ولا اروع تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف ثالث بحري بالفرش بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز ب200الف في اول برج فندقي صف على البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بالتقسيط بمنتجع بوهو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز-لاسيرينا بالم بيتش للبيع مفروش بالكامل

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م سعر مميزفي الأهرامات بورتوالسخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

استمتع بإجازة الصيف في شاليهات العين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة

العين السخنة هو منتجع استثماري سياحي على ساحل خليج السويس في محافظة البحر الأحمر، يتميز بموقعه القريب من محافظة القاهرة حيث يبعد عنها بمسافة 140 كيلو متر فقط مما جعله الوجهة الأولى للكثير من السياح المصريين والأجانب في فصلي الصيف والشتاء، بفضل مناخه الدافئ صيفًا والمعتدل مائل إلى البرودة شتاءً. ومع مرور الوقت زاد إقبال المُشترين على عقارات العين السخنة للبيع وخاصة الشاليهات، لذلك اتجهت العديد من كُبرى شركات التطوير العقاري إلى إنشاء عدد من القرى السياحية الفاخرة هناك.

أشهر المنتجعات والقرى للبحث عن شاليهات للبيع بالعين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة 2017

منتجع برورتو السخنة

منتجع برورتو السخنة أحد المشاريع السياحية لمجموعة عامر جروب، هو أول منتجع سياحي تتم إقامته على جبال السخنة ليكون على ارتفاع 250 مترًا عن سطح البحر مما يجعل أجواءه مميزة. يشغل المنتجع مساحة 2.5 مليون متر مربع ويضم العديد من المرافق الترفيهية مثل حمامات السباحة والملاعب والشواطئ والشقق الفندقية والشاليهات الفاخرة والكثير من الأنشطة المميزة مثل الغوص وصيد السمك. ومن هنا نرى منتجع بورتو السخنة يتصدر قائمة الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنة.

ابحث عن شاليهات للبيع في بورتو السخنة.

قرية لاسيرينا العين السخنة

قرية لاسيرينا العين السخنة مفضلة كذلك لدى الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنه. تضم القرية عددًا من الفلل والشاليهات التي تقع على البحر مباشرة؛ كما تحتوي على فندق كبير للزائرين الذين يرغبون في تمضية بعض الوقت هناك. يوجد بالقرية أيضًا عدد من المرافق والمراكز الخدمية الرئيسية، مثل المحلات التجارية ومنطقة ألعاب للأطفال التي من شأنها تلبية احتياحات سكان القرية دون القضاء على الهدوء والسكون اللذين يميزان المكان.