شاليهات للبيع بالعين السخنة

3,314 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن فيو حمام سباحه تشطيب كامل استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي يرى البحر في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز جدا للبيع في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم سي فيو متشطب بمقدم 560 الف

    Towers Map logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى المونت جلاله 130m فيو لاجون

    INVEST PRO logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 5 بالفرش على البحر بسعر لقطة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت استلام اخر السنة علي لاجوون مباشرة

    Roots Development logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالمطبخ والتكييفات في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت استلام اخر السنة علي لاجوون مباشرة

    Roots Development logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع السريع في السخنه متشطب جاهز للسكن

    La Costa For Real Estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية | للبيع | لافيستا السخنة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة للبيع في كورونادو

    One Estates Real Estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطبة استلام قريب في لافيستا 6 السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مفروش بالكامل في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شاليه بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شاليه سي فيو وبالتقسيط حتي 9سنوات

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130م أرضي بجاردن 40م متشطبة يطل على البحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه تشطيب راقي بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    متصدر

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

استمتع بإجازة الصيف في شاليهات العين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة

العين السخنة هو منتجع استثماري سياحي على ساحل خليج السويس في محافظة البحر الأحمر، يتميز بموقعه القريب من محافظة القاهرة حيث يبعد عنها بمسافة 140 كيلو متر فقط مما جعله الوجهة الأولى للكثير من السياح المصريين والأجانب في فصلي الصيف والشتاء، بفضل مناخه الدافئ صيفًا والمعتدل مائل إلى البرودة شتاءً. ومع مرور الوقت زاد إقبال المُشترين على عقارات العين السخنة للبيع وخاصة الشاليهات، لذلك اتجهت العديد من كُبرى شركات التطوير العقاري إلى إنشاء عدد من القرى السياحية الفاخرة هناك.

أشهر المنتجعات والقرى للبحث عن شاليهات للبيع بالعين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة 2017

منتجع برورتو السخنة

منتجع برورتو السخنة أحد المشاريع السياحية لمجموعة عامر جروب، هو أول منتجع سياحي تتم إقامته على جبال السخنة ليكون على ارتفاع 250 مترًا عن سطح البحر مما يجعل أجواءه مميزة. يشغل المنتجع مساحة 2.5 مليون متر مربع ويضم العديد من المرافق الترفيهية مثل حمامات السباحة والملاعب والشواطئ والشقق الفندقية والشاليهات الفاخرة والكثير من الأنشطة المميزة مثل الغوص وصيد السمك. ومن هنا نرى منتجع بورتو السخنة يتصدر قائمة الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنة.

ابحث عن شاليهات للبيع في بورتو السخنة.

قرية لاسيرينا العين السخنة

قرية لاسيرينا العين السخنة مفضلة كذلك لدى الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنه. تضم القرية عددًا من الفلل والشاليهات التي تقع على البحر مباشرة؛ كما تحتوي على فندق كبير للزائرين الذين يرغبون في تمضية بعض الوقت هناك. يوجد بالقرية أيضًا عدد من المرافق والمراكز الخدمية الرئيسية، مثل المحلات التجارية ومنطقة ألعاب للأطفال التي من شأنها تلبية احتياحات سكان القرية دون القضاء على الهدوء والسكون اللذين يميزان المكان.