شاليهات للبيع بالعين السخنة

3,366 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه فيو على حمام السباحه و البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى فيو حمام السباحة بحرى و يمتاز بخصوصيه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بارخص سعر دايركت على لاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه(مقدم2.62مليون) sea view+تشطيبvip

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مرسيليا بلو باي العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك متشطب بالفرش بفيو ع البحر وبأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في العين السخنة 113م

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب للبيع فيو علي البحر في باي ماونت

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري في باي ماونت العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا ڤيستا ٣ السخنة فيو بحر و حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 550الف واستلم شاليه علي البحر قسط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بحر + POOL | فوري | تشطيب High-End |عائد$

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الهاوايان بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بجاردن متشطب في بلو بلو العين السخنه

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أزها بحرى تانى صف علي اللاجون بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل فيوpool وشايف البحر بخصم

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في لافيستا 6 السخنه علي البحر .

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليهك علي البحر دايركت بأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه115م استلام فوري Double View بمقدم460 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر مفروش بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش صف خامس على البحر وحمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

استمتع بإجازة الصيف في شاليهات العين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة

العين السخنة هو منتجع استثماري سياحي على ساحل خليج السويس في محافظة البحر الأحمر، يتميز بموقعه القريب من محافظة القاهرة حيث يبعد عنها بمسافة 140 كيلو متر فقط مما جعله الوجهة الأولى للكثير من السياح المصريين والأجانب في فصلي الصيف والشتاء، بفضل مناخه الدافئ صيفًا والمعتدل مائل إلى البرودة شتاءً. ومع مرور الوقت زاد إقبال المُشترين على عقارات العين السخنة للبيع وخاصة الشاليهات، لذلك اتجهت العديد من كُبرى شركات التطوير العقاري إلى إنشاء عدد من القرى السياحية الفاخرة هناك.

أشهر المنتجعات والقرى للبحث عن شاليهات للبيع بالعين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة 2017

منتجع برورتو السخنة

منتجع برورتو السخنة أحد المشاريع السياحية لمجموعة عامر جروب، هو أول منتجع سياحي تتم إقامته على جبال السخنة ليكون على ارتفاع 250 مترًا عن سطح البحر مما يجعل أجواءه مميزة. يشغل المنتجع مساحة 2.5 مليون متر مربع ويضم العديد من المرافق الترفيهية مثل حمامات السباحة والملاعب والشواطئ والشقق الفندقية والشاليهات الفاخرة والكثير من الأنشطة المميزة مثل الغوص وصيد السمك. ومن هنا نرى منتجع بورتو السخنة يتصدر قائمة الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنة.

ابحث عن شاليهات للبيع في بورتو السخنة.

قرية لاسيرينا العين السخنة

قرية لاسيرينا العين السخنة مفضلة كذلك لدى الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنه. تضم القرية عددًا من الفلل والشاليهات التي تقع على البحر مباشرة؛ كما تحتوي على فندق كبير للزائرين الذين يرغبون في تمضية بعض الوقت هناك. يوجد بالقرية أيضًا عدد من المرافق والمراكز الخدمية الرئيسية، مثل المحلات التجارية ومنطقة ألعاب للأطفال التي من شأنها تلبية احتياحات سكان القرية دون القضاء على الهدوء والسكون اللذين يميزان المكان.