شاليهات للبيع بالعين السخنة

3,318 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بالتقسيط بمنتجع بوهو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز-لاسيرينا بالم بيتش للبيع مفروش بالكامل

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م سعر مميزفي الأهرامات بورتوالسخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شالية مفروش بورتو السخنه | الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش دور ثاني للبيع المونت جلالة السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري ف قرية ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى -العين هيلز, بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    عين هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضى المونت جلاله فى العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب ع البحر امام طواحين الهواء

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اول صف بمنتجع لاسيستا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في منتجع أزها – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون فيو ريسيل للبيع في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بجي باي السخنة ڤيو مباشر لاجون

    Arsam Real-estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع موقع مميز بمرحلة الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشره للبيع فى تلال السخنه telal

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 7 مليون استلم الان شالية ارضي بجاردن ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شالية في ستيلا

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحر(بخصم 40%) + متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش على حمام السباحة في (بلومار الدوم)

    Allocate Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ و التكييفات استلام فوري ازها

    why solutions logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فوري بخصم للكاش 32% بالتقسيط بالسخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شاليه تشطيب superluxe بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

استمتع بإجازة الصيف في شاليهات العين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة

العين السخنة هو منتجع استثماري سياحي على ساحل خليج السويس في محافظة البحر الأحمر، يتميز بموقعه القريب من محافظة القاهرة حيث يبعد عنها بمسافة 140 كيلو متر فقط مما جعله الوجهة الأولى للكثير من السياح المصريين والأجانب في فصلي الصيف والشتاء، بفضل مناخه الدافئ صيفًا والمعتدل مائل إلى البرودة شتاءً. ومع مرور الوقت زاد إقبال المُشترين على عقارات العين السخنة للبيع وخاصة الشاليهات، لذلك اتجهت العديد من كُبرى شركات التطوير العقاري إلى إنشاء عدد من القرى السياحية الفاخرة هناك.

أشهر المنتجعات والقرى للبحث عن شاليهات للبيع بالعين السخنة

شاليهات للبيع بالعين السخنة 2017

منتجع برورتو السخنة

منتجع برورتو السخنة أحد المشاريع السياحية لمجموعة عامر جروب، هو أول منتجع سياحي تتم إقامته على جبال السخنة ليكون على ارتفاع 250 مترًا عن سطح البحر مما يجعل أجواءه مميزة. يشغل المنتجع مساحة 2.5 مليون متر مربع ويضم العديد من المرافق الترفيهية مثل حمامات السباحة والملاعب والشواطئ والشقق الفندقية والشاليهات الفاخرة والكثير من الأنشطة المميزة مثل الغوص وصيد السمك. ومن هنا نرى منتجع بورتو السخنة يتصدر قائمة الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنة.

ابحث عن شاليهات للبيع في بورتو السخنة.

قرية لاسيرينا العين السخنة

قرية لاسيرينا العين السخنة مفضلة كذلك لدى الباحثين عن شاليهات للبيع بالعين السخنه. تضم القرية عددًا من الفلل والشاليهات التي تقع على البحر مباشرة؛ كما تحتوي على فندق كبير للزائرين الذين يرغبون في تمضية بعض الوقت هناك. يوجد بالقرية أيضًا عدد من المرافق والمراكز الخدمية الرئيسية، مثل المحلات التجارية ومنطقة ألعاب للأطفال التي من شأنها تلبية احتياحات سكان القرية دون القضاء على الهدوء والسكون اللذين يميزان المكان.