شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,758 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف للبيع فوري بخصم ما يتعوضش تشطيب سوبر لوكس

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينة موقع مميز للبيع في هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو فى كون استلام فوري قسط ع 7 س خصم 30%

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري عالاجون بنص سعره

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٩٩٬٧٠٠ جنيه

    إطلاله خياليه للبحر شاليه مجهز بأفضل خطه سداد مرنه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٤٤٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مميز على كريستال لاجون استلام أشهر

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلاله بحر استلام خلال أشهر سداد مرن

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٢٣٬٨٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على لاجون مجهز كاملا بأفضل خطه سداد!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٧٨٬٧٩٩ جنيه

    أفضل خطه سداد و استلام خلال اشهر بإطلاله بحر كامله

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٥٤٬٦٩٠ جنيه

    شاليه برووف بإطلاله بانوراميه للبحر استلام أشهر

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٨٨٩٬٧٠٠ جنيه

    إطلاله بحر و لاجون مباشره مجهز كاملا-700 الف مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في لافيستا للبيع علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر متشطب للبيع في أوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في ذا ميد راس الحكمه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في ذا ميد راس الحكمه باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في ذا ميد راس الحكمه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام شهور متشطب بالكامل بخصم كبير

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن أستلام فوري بافضل موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٦٨١٬٦٠٠ جنيه

    بموقع مميز شاليه بحديقة خاصة للبيع بسعر لقطة

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نايا السحل للبيع فرصة استثمارية جاهزللسكن

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للاستلام فى نايا متشطب بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريب من البحر موقع مميز للبيع في رملة

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر في نايا، فرصة استثمارية جاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع