شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,625 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر ب مرسي باغوش

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن متشطب بالتكييفات في اوجامي بخصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري فيو علي البحر في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٦٣٬٠٧٥ جنيه

    شاليه بالسعر الافتتاحى فيو لاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب في مارسيليا الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل جمب فوكا باي متشطب وتقسيط ع 8 سنين

    Western House logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب للبيع من مباني ادريس راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع غرفتين لا فيستا راس الحكمه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٦٦٬٥٠٠ جنيه

    شاليه برووف جاهز للاستلام يطل على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه تشطيب كامل راس الحكمة قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي البحيره باقل سعر و افضل موقع- سولت

    New Avenue Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في دايركشن وايت يري البحر استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر لقطة بحرى صريح دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحياة في مدن .. أكثر من مجرد منزل على شاطئ البحر

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه على اللاجون و بأقساط قليلة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكتشف رأس الحكمة من جديد مع مرسى و محطة سفن سياحية

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل ارضي بجاردن لقطة دايركت ع حمام السباحة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 140 م بمقدم 5% مقدم واقساط علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 65م² لقطه برايم لوكيشن اوبن فيو لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر بالتكيفات والمطبخWadi Yemm

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو فى كون استلام فوري قسط ع 7 س خصم 30%

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ف كون راس الحكمه متشطب برايم لوكيشن استلام26

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه115م + 50م روف برايم لوكيشن متشطب بمقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز استلام فوري بافضل موقع اقساط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر و باقل مقدم شاليه للبيع كمبوند lyv

    Master Key logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع