شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,601 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    بقلب مثلث رأس الحكمة امتلك شاليه بمدن الاماراتية

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية بجاردن متشطب بفيو علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ و اقساط8

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة استلام فوري في جايا – إطلالة بول مباشرة

    Wdeals for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة الترا سوبر لوكس تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | ماونتن فيو راس الحكمه بسعر مميز

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل مباشرة على لاجون و حمام سباحة في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بحديقه مساحه 245 متر

    Global Hills logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بمشروع سولت -علي البحر و اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا متشطب مطل على مساحات خضراء و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٧٨٬٣٦٩ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه جاهز للسكن بالتكيفات بأفضل موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه موقع مميز بمشروع سى شور هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه أرضي بجاردن موقع مميز على البسين

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرتين للبيع متشطب بالتكييفات على بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه متشطب علي اللاجون في راس الحكمة!

    New Avenue Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٣٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بسعر لقطة | شاليه أرضي بجاردن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين أرضي في ماستيك بموقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | تشطيب كامل بالتكيفات | 8 سنين |سوديك

    Evergreen Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاهز للاستلام يري البحر متشطب بالتكيف

    New Avenue Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط ع 10سنين شاليه للبيع قريه ازها تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فيو بحر بالتقسيط حتي 10 سنوات-ناي باي

    Fortune Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بأطول فتره سداد في ساحل الشمالي

    Fortune Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري بأقل مقدم في ناي باي

    Fortune Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في الساحل الشمالي استلام فوري اقل مقدم

    Fortune Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع