شاليهات للبيع في راس الحكمة

8,001 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في كون راس الحكمه متشطب فيو لاجون استلام26

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للإستلام متشطب بالكامل فيو رأس الحكمة

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطبة استلام فوري -كون-راس الحكمة

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو فى كون استلام سنة قسط حتى 12 س خصم30%

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    أجدد طرح و أقل مقدم | شاليه فاخر مجهز على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٨٨٦٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن على البحر بأسهل سداد في الطرح الجديد!

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 700 الف فقط | شاليه مجهز مباشر للبحر طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه في المرحله الاخيرة تشطيب كامل فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر تشطيب كامل شاليه vip بخصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة بموقع مميز في دايركشن وايت

    RE/MAX Everest logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٩٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٤٩١٬٩٩٢ جنيه

    شاليه ارضي للبيع بموقع مميز في دايركشن وايت

    RE/MAX Everest logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل تقسيط سنتين في جايا راس الحكمه

    RE/MAX Everest logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم31%شاليه واخد فيو خطير صف اول متشطب بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز على شاطئ البحر متشطب بالكامل ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب شاليهك قدام البحر فيو خيالي بأقل سعر في السوق

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب موقع مميز فرصة استثمار في الساحل

    Mr .Estates logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مار باي – المراسم | فيو لاجون

    Mr .Estates logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سولت – تطوير مصر | فيو لاجون

    Mr .Estates logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة للبيع كورنر ارضي بجارن في ماونتن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كبير بأقل دفعة مقدمة و إطلالة بحرية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على مساحات خضراء وحمام سباحة في هاسيندا ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه أرضي بجاردن موقع مميز على البسين

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور أرضي كامل التشطيب في هاسيندا ويست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع