شقق تطل على الماء للبيع في Solana, مدينة زايد الجديدة, صفحة 9

253 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل في موقع مميز بسولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    لوفت ريسيل 198م برايم لوكيشن اقرب استلام باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٧٨٨ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات بأقل سعر في المنطقة

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات في سولانا ويست

    The Way logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في سولانا - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم للبيع فى سولانا ويست بأقل أوفر فى السوق

    City Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    باقل اوفر_شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع سولانا لنجيب ساويرس بنيو زايد متشطبه

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا برايم لوكيشن في زايد مع نجيب ساويرس .

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من ساويرس الشيخ زايد امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٩٤٬١٩٩ جنيه

    شقة سولانا غرفتين|١٢٨م|إطلالة على المسطحات المائية

    Homescout logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى سولانا ويست بالتقسيط حتى 10 سنين

    Platinum Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سولانا ويست الشيخ زايد متشطب بالكامل قسط

    Platinum Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 5% تقسيط حتى 10 سنوات فى سولانا

    Platinum Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٤٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٦١٬٣٠٦ جنيه

    شقة سولانا غرفتين | ١٢٨م²| تراس كبير| إطلالة حديقة

    Homescout logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٦١٬٣٠٦ جنيه

    شقة سولانا غرفتين | ١٢٨م²| تراس كبير| إطلالة حديقة

    Homescout logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٦٣٬٧٤٥ جنيه

    شقة ٣ غرف سولانا | ١٧٨م² | إطلالة مميزة على المياه

    Homescout logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 145م متشطبة بالكامل بسولانا بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 106متر – متشطبة بالكامل – و قسط علي 10س

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كاملة التشطيب 145م بفيو على لاندسكيب

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع