شقق تطل على الماء للبيع في الشيخ زايد, صفحة 30

8,994 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند ليلفز ديونز امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالحديقة استلام فورى فيو لاند سكيب

    Anchor for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في كمبوند سوديك للبيع في برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في كمبوند كارميل سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع متشطبة مونترو بالتقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسيين للبيع بافضل سعر ارضي

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسيين للبيع بافضل سعر ارضي

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل اقل سعر في زايد من المالك الاصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيوزايد خصم 35% اقرب استلام فرصة نادرة

    Western House logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سولانا زايد اقل سعر في الكمبوند تقسيط 10س

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي بنتهاوس بجاردن متشطبة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة مباشر على زايد ديونز -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ويستاون - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق المههندسين 3 غرف اسانسير فى العمار

    متصدر

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام قريب زيد موقع و فيو مميز جدا

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في فاي علي لاندسكيب مباشر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في كيان لشقة بجاردن بقية اقساط استلام فوري

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا استلام قريب في المرحلة2 بالتقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزةبالتقسيط استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع