شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 192

7,378 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57 م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 57 متر مربع في مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio panorama sea view at Stone Heights Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الممشى مع إطلالة البحر – Hurghada Heig

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    استوديو 47م² بمسبح | لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 41 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة رائعة على المسبح والبحر في قلب الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 85 متر غرفتين وصالة تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    النورسيتي:شقه3غرف-تقسيط 30شهر متشطبه-استلام12-2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 69 متر pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في أفضل موقع بالغردقة – الممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م بإطلالة بحر وحمام سباحة – تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو في سهل حشيش –فيو حمام سباحه –بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحه- فيراندا سهل حشيش– 54 م

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom garden and sea view at La Vanda Suites

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٨٬٢٥٠ جنيه

    امتلك ستوديو بإطلالة بحرية بمقدم 10% فقط!

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 68 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٦٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 90 متر فى Oro Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع