شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 191

7,378 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م تشطيب كامل إطلاله ع المسبح والبحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٥٬٣٥٣ جنيه

    شقة غرفة وصالة 78 متر فى Long Beach Resort بالغردق

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٨٩٬٠٩١ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع باطلالة كاملة عل يالمدينة و البحر

    Homes Bay logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٨٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬١٠٠ جنيه

    استوديو 54 متر بشاطئ خاص بالتقسيط

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه استوديو46 متر– فيو بحر وحمام سباحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة بحرية بمقدم 10% – الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 87م بإطلالة مسبح ومطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٣٨٨ جنيه

    وحدة 65م² في لاجونا الأحياء بمقدم 20%

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٥٬٩٢٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في ريد هيلز – 0% مقدم!

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٣١٬٨٥٩ جنيه

    شقة 2 غرف – تسليم فوري ومقدم 30% في قلب الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 36م بإطلالة الممشى والمطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 47م بإطلالة مسبح

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 87م بإطلالة مسبح ومطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    “خطوتك نحو الجنة – ستوديو بإطلالة مباشرة على البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 44م بإطلالة مسبح | ايربورت ريزورت

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨١٢٬٥٨٤ جنيه

    استوديو 47م² بمسبح | لاجونا الأحياء بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة على شاطئ البحر

    Second Home Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع ستوريا هو مشروع سكني واستثماري فاخر.

    Second Home Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنورما مجاويش – شقتك بإطلالة على حمام السباحة!

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٩٤ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 50 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬١٤٠ جنيه

    ستوديو واسع باطلالة علي حمام السباحه في الهضبه

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٢١٨٬١٧٦ جنيه

    امتلك شقة 1 غرفة بأتلانتس – إطلالة على المسبح

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    استوديو بإطلالة جبلية – لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استيقظ على صوت الأمواج شاليه بإطلالة بحرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدا في الكوثر بخصم 15%

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع