شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 197

7,378 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي حمام السباحة بالاجهزة الكهربائية

    Relax Red Sea logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم استثنائي في قندق عالبحر مباشرة

    متصدر

    Relax Red Sea logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع قريب من مطار الغردقة و الممشي بخصم 15

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة جزئية على البحر | كالا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at La Vanda Suites

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز للبيع بأقساط 7سنوات, سوما باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقه متشطبه برايم لوكيشن - سوما باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م تشطيب كامل للبيع بأقساط 7سنوات - سوما باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    منتجع تريفانا – شقق فاخرة في مجاويش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٣٣٬٩٨٦ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مسبح | كالا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٧٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    فيراندا – استوديوهات أنيقة في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باطلالة مباشرة علي البحر في بخصم 20&

    Homes Bay logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٩٧٬٦٠٠ جنيه

    سهل حشيش – 0 مقدم وتقسيط حتى 6 سنوات!

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمار الأحلام – استوديو على شاطئ البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة وصالة 73 متر بالتقسيط على 6 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment Stone Heights Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٤٬٥٢١ جنيه

    ستوديو مميز بإطلالة جزئية على البحر | كالا لاجون

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع في الهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ترشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في مجاويش الغردقه مساحتها 48 م

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٢٩٬٨٨٨ جنيه

    شقة غرفة وصالة 102 متر فى FlorenzaKhamsin بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٨٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    صفقة ذكية في قلب الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٤٧٬٠٤٠ جنيه

    شقة بغرفة واحده باطلالة علي البحر في منتجع عصري

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع