شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 113

7,378 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    هدوء مثالي 64 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية تامة لوحده 55 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أكوا بارك بإطلالة ممتعة لوحده بمساحة 147 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء 100 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض 137 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    دخل مستقر في وحده 94 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    وحده بمساحة 85 م داخل مجتمع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمار قوي لمساحة 89 م بإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    طلب إيجاري عالي لوحده 88 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    حياة متكاملة داخل مساحة 93 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    وحده بمساحة 68 م بجوار المستشفيات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    ممشى مجاويش وحدة بمساحة 91م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تصميم عصري لوحده 55 م بإطلالة حمام شباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٧٥٨ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خدمات متكاملة لوحده 97 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مشروع متكامل 100 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مساحات خضراء 68 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    جودة حياةمساحة 66 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تسوق قريب من سينزو مول لوحده 67 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مفروشة فوري في الجونة بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٩١٬٣٩٦ جنيه

    ستوديو 53 م² بشاطئ خاص استلام فوري بمقدم 30% فقط

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فندق داخل المشروع و وحدة 90م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 102 م قريب من المدارس بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    سبا فاخر يخدم وحده بمساحة 106م في هولوديز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    معالم ترفيهية لوحده بمساحة 91 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع