شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 109

7,378 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    حمامات سباحة حول مساحة 105 م بإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدات مختلفة 105 م بإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع لا يتكرر 91 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في موقع حيوي بمساحة 64 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن بمساحة 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة 122 م بإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار آمن 122 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م في ماجرا قرب الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بمجاويش 137 م بإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي لوحدتك 105 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    قيمة أعلى 125 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٦١٬٠٤٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي استلام فوري| منتجع سكانديك

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    شقة 168م في ماجرا إطلالة بحر فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لمساحة 91 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد مضمون بمجاويش 91 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تبدأ المساحات من 122 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    في قلب مجاويش وحدتك 100 م بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    رفاهية على البحر بمساحة 104م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في مجاويش بمساحة 105 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام مميز 105 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية يومية 122 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بيتك في مجاويش 105 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    واجهات أنيقة 105 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    في أكثر مناطق مجاويش حيوية 100م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع