شقق تطل على الماء للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 4

91 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | Marassi | فيو مباشر اللاجون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك باطلالة علي ابراج العالمين

    Feeds logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز اطلالة علي البحر في امواج

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو بحر مباشرة تسهيلات علي 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي – الساحل الشمالي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي – الساحل الشمالي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧١٨٬٧٢٨ جنيه

    شالية بفيو علي لاجون في اقرب مرحلة للبحر

    One Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٣٩٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 275م روف هايسندا باي

    متصدر

    The Avenue Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً فيلا باميز موقع فى هاسيندا باي

    Remax Professional. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٣٩٧٬٩١٢ جنيه

    شاليه في سيدي عبد الرحمن فرصة مميزة بأفضل سعر

    Inspire Homes logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي مارينا

    Remax Style logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي مارينا 1 بحديقة و مفروش بالكامل

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م + جاردن بمساحة 223م الساحل الشمالي

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 170م سيدي عبد الرحمن بأفضل سعر و تشطيب

    Inspire Homes logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في Q NORTH سيدي عبد الرحمن

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع