شقق تطل على الماء للبيع في مراسي, سيدي عبد الرحمن

44 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ف ادريس بيتش مراسي فيو مميز

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي مرحلة جريك للبيع باحسن فيو وسعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي متشطب فيو حمام سباحة باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة | مراسي ليا | بول فيو | مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٤١٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - شقة 106م متشطبة في مراسي لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في مراسي مارينا موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة في مارينا مراسي | شقة بالفرش

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع في مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت غرفه للبيع ف ادريس بيتش فيو مميز بحري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار مراسى فيدا 1 غرفه خدمه فندقيه متشطبه 106متر

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في مراسي مارينافرونت -باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٥٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت مفروش للبيع في ادريس بيتش اوتيل على المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا فيو مباشر على القنال بحري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات للبيع في مراسي بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٧٢٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأفضل سعر في الماركت حالياً مارينا فيوز للبيع

    CRV Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر 3 غرف في مراسي - لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مراسي – سيدي عبد الرحمن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليا امام حمام السباحة مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مع الأجهزة في مراسي على حمام سباحة

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٨١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح في كاتانيا على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مراسي - مارينا فرونت أوشين | شقة فندقية

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

2