شقق تطل على الماء للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 2

91 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار مراسى فيدا 1 غرفه خدمه فندقيه متشطبه 106متر

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب فيو علي البحر مباشر اقساط

    property hills Elite logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في مراسي مارينافرونت -باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٥٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123م استلام فورى على الاجون فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت مفروش للبيع في ادريس بيتش اوتيل على المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا فيو مباشر على القنال بحري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمالى مساحة الوحدة : 303 متر مربع مقسمة على 2 طاب

    Zein for real estate logo image

    بو أيلاندز, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات للبيع في مراسي بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٧٢٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزاله شقه للبيع فيو على اللاجون

    Triple S Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٨٩٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأفضل سعر في الماركت حالياً مارينا فيوز للبيع

    CRV Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر 3 غرف في مراسي - لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مراسي – سيدي عبد الرحمن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليا امام حمام السباحة مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مع الأجهزة في مراسي على حمام سباحة

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٨١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح في كاتانيا على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه غرفتين للبيع استلام فورى فيو مميز

    S signature logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مراسي - مارينا فرونت أوشين | شقة فندقية

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 198م بأقل سعر وفيو مميز في مراسي جريك

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٩٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 87م بالفرش والأجهزة في مراسي مارينا

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٥٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع