شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 80

45,319 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٠١٬٤٨٨ جنيه

    شقه 3غرف استلام فورى 160 متر للبيع فى MV-ICiy

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م ريسيل في صواري بأفضل سعر اقل من الشركة

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحيرات ولاند سكيب في قلب لافيستا - الشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحه مباشر دور ثانى أستلام فورى 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 210م متشطبه الترا سوبر لوكس بفيو مميز !!

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في هايد بارك التجمع الخامس\مقدم 940K

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م موقع مميز بقسط ربع سنوي 87K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجاردن 3غرف مقدم واقساط 9 سنوات نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسرعه! ستوديو بجاردن بالتقسيط ع 12 سنه ف تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجاردن 3 غرف استلام فورى نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري بجوار الجامعة الأمريكية

    Selection Code logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 نوم بجوار كايرو فيستيفال تقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع