شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 79

45,319 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 130م متشطبه بالتكييفات بقسط 192K كل 6 شهور

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 192م - سموحـه - كومباوند كريستال تاورز

    Next Estate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى دور ثالث على حمام السباحه مباشر 4 غرف

    متصدر

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع ببرايم لوكيشن في هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم7%هتستلم شقة 198م متشطبه بفيومميز قسط يصل12س

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الثالث, بحرى نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على8 سنين في 144م بقسط ربع سنوي 133K

    Promax Property Investors logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع