شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 44

45,362 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع في نيو زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقساط للبيع استلام فوري في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار في R8 بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوراول كاملة التشطيب على ڨيو مميز مساحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمه استلام سنة متشطبة كمبوند مبني

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٣٤ جنيه

    شقه 144م فيو لاندسكيب استلام فوري بسعر مميز جدا

    Tradmark Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 181م 3 غرف استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مشروع Ibiza الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ8% وامتلك شقتك بكمبوند كامل الخدمات

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    وحدة مميزة بتقسيمة ممتازة و أطول فترة سداد

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٨٬٧٠٠ جنيه

    شقه 145م جاردن حمام سباحه موقع مميز استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البوليفارد على حمام السباحة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع في المشروع ب اطول فتره سداد فالدا فيلي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة وجاردن في ميفيدا

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بسعر خاص بموقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع متشطبة جاهزة للمعاينه فوري

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٢٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري مع اقساط كابيتال جاردنز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في كمبوند OWest بجانب جامعهMSA

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٦٢٬٦٠٢ جنيه

    شقة بأحسن تقسيمة موجودة للمساحة في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أفضل سعر متر في المستقبل سيتي فالدا فيليدج

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في سيراس بأحلي فيو

    Elegant Home logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الطابق الأول موقع متميز بإطلالة واسعة فالدا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م محمد نجيب - (ثاني نمره من البحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحرية بالكامل وموقع ركن متميز بمساحة 141

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري الأندلس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع