شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 41

45,362 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بتشطيبات راقية تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 96 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك تشطيب كامل بالتقسيط على 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة تسليم 2028

    New Avenue Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق في هايد بارك – Parkway

    Next Door Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١١٬٤٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو لاندسكيب جاهزة للاستلام بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بافضل سعر و موقعها مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو مساحه خضراء في أو ويست قرب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط بفيو مميز استلام فوري

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم في زيد ايست بأقل سعر في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة بالتكييفات بمقدم 5 مليون واقساط في زد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بمقدم1%فقط بالتجمع السادس +اقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م 4 غرف استلام فوري باقل سعر بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م لوران (الكورنيش) - فيو بحر مباشر

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه في كمبوند ايستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة متاحة بالدور الثالث المتكرر بخصومات حصرية

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 154متر باقل سعر استلام فوري بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع3غرف قسط ع10سنين فLaVistaSolaبجوار مدينتي

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع Ibiza – فرصة استثمارية واعدة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالتقسيط في سراي سور بسور مع مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع