شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 805

20,466 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 76متر باقل مقدم و اقساط

    Premier Property logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة لوكس اول سكن

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي باقل مقدم

    إبداع logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز بسعر مميز للغايه

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله فيوعلي دائري المعادي امام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل اقل مقدم و 12سنة اقساط - نول

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة فريدة على النيل بكورنيش المعادي

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كومبليكس ريحانة افيو امام نادي وداي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالنرجس فيلات علي جاردن نصف تشطيب

    Find Real Estate logo image

    ميدان المخزنجي, النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في جي كي بالم هيلز بسعر خرافي

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المقطم على الكورنيش بالتقسيط

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المقطم برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة لاستلام ف ارقى كمبوند فيو مميز-تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري للبيع بأقساط - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم علي اطول فترة سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المقطم

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كابيتل جاردنز بالم هيلز 207 م بجاردن

    Premises logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا افينيوز ثلاث غرف بسعر مميز جدا

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن متشطبة استلام فوري - باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز كومبونيوبوليس المستقبل سيتى

    Remax 360 logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في المقصد - عرض الكاش

    Next Door Consultancy logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٠٬١٠٨ جنيه/متر مربع