شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 804

20,466 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بحري بإطلالة على المساحات الخضراء

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في لافينير، شركة الأهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف 3 غرف نوم في لافينير من الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم في جرين سكوير من الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع جاهزه للمعاينه داخل ستون بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥١٥٬٨٣٠ جنيه

    شقه للبيع في نور مساحه 123م

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦١٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٨٬٠١٠ جنيه

    فرصه مميزه في مدينه نور استوديو حجز افتتاح

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 14سنه شقة 100م للبيع بقلب التجمع - ايفوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة فى التجمع بكموندالديار ريزيدنس بفيو رائع

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش المقطم باقل مقدم

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع امام ماكسيم مول بمقدم 450الف

    Closer logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و افضل لوكيشن شقه 210متر Sodic eastown

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم مع حديقة خاصة في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة غرفتين نوم في جرين سكوير، صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش المقطم بمقدم10% وقسط على 10 س

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز الحق استفيد بعروض سيتى سكيب

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالفرش استلام فوري - فيلدج جيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع إيستاون سوديك استلام

    Property Hills  One logo image

3

    5

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة 200م برايم لوكيشن/ جالريا مون فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايست تاون سوديك بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ريسيل متشطبه بمطبخ والتكيفات في واتر واي1

    Merak Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش المقطم الحق استفيد بالخصم

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع امام سوديك ايست بمقدم 250الف

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م برايم لوكيشن للبيع ريسيل باقساط / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع