شقق تطل على الماء للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 23

603 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 124م للبيع بأقل سعر بـ Club Hills

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة علي النيل ف الشيخ زايد قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطه في جولز فيو لاند سكيب وقسط ع9سنين

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم1.5M وقسط ع 9س بريم فيو

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم1.5M وقسط ع 9س بريم فيو

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م 3غرف+غرفة نانى مقدم مليون ونص قسط 10سنين

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بحديقة للبيع في نيو جيزة (ذا كوليكشن)

    Jedar Real Estate logo image

1

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 325م استلام فوري بالتقسيط عالمحور

5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه197م+214م جاردن 3غرف+غرفة نانى فيو حمام سباحه

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه197م+214م جاردن 3غرف+غرفة نانى فيو حمام سباحه

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاسبر وودز – نيو جيزة 275م

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 152م 3 غرف بالتقسيط جنب نادى جزيره

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م+حديقة 120م سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م+حديقة 120م سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م 3غرف سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م 3غرف سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه170م متشطبه بجاردن واسعه من بالم هيلز قسط 8سنين

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه197م+جاردن214م فيو حمام سباحه قرب نيوجيزه/ 9س

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه170 م في بالم هيلز بالم باركسPool View

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 195م3غرف متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12س

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة مميزة للبيع ف بالم هيلز اسكندرية متشطبة

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع