شقق تطل على الماء للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 24

603 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه كبيره 170 م +120جاردن سوبر لوكس بتكيفات

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق 170م 3غرف سوبرلوكس قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق 170م 3غرف سوبرلوكس قسط ع10س

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق 170م 3غرف سوبرلوكس قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كبيرة 208م+ تراس 3 غرف + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعر لقطه 197م+جاردن 214م فى جولز انرشيا

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع كمبوند Vida Residence حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    فيدا, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 223م للبيع في نيو جيزة كارنيـل بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كبيرة 208م+ تراس 3 غرف + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كبيرة 208م+ تراس 3 غرف + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كارنيل بارك – نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه208م +تراس قرب نيو جيزه فيو حمام سباحه قسط 6س

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كارنيل – نيو جيزة

    Home Select for real estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل منسعر السوق للبيع170 متر

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    بيراميد هيلز 2, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة 218م متشطبة بالمطبخ بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة فيلا بجوار نيو جيزة اقساط مريحة

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل للبيع – أمبرفيل، نيو جيزة

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر197م+حديقه214م بحرى فأكتوبر +أطول فتره سداد

    Property Hills... logo image

2

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا بفيو مميز بالتقسيط بجانب نيو جيزه

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للعيش في نيو جيزة تنتظرك

    Home Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع