شقق تطل على الماء للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

601 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله على اكبر مساحه خضراء فى كمبوند جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب 183م فيو الاهرامات في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمساحة مميزة للبيع بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب مول العرب دقائق من نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاسبر ليكس – نيو جيزة

    Buyerside logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز واقساط حتي 9 سنين

    Realm Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن 274 م جاهزة للسكن في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات بفيو مميز في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه2 غرفه في Joulz III Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف جاردن في Joulz من Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ذا كرون التوسعات الشرقيه بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٨٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف علي فيو في بيراميدز هيلز اكتوبر للبيع

    Blocks logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بيراميدز هايتس بالتقسيط علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند بيراميدز هايتس فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150م فيو مفتوح بحري كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع