شقق تطل على الماء للبيع في بيل فى, مدينة زايد الجديدة, صفحة 4

104 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت3 غرف + جاردن بتقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود بيت3 غرف+غرفه مرييه متطشب تقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 2غرف + جاردن بتقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة 128م² نيو زايد | مقدم 5% تقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م بأقل سعر فى زايد, متاح قسط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب فى كمبوند فاى بجانب اعمار

    Property Hills VIP logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ريسيل | موقع مميز في نيو زايد – المراسم

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة تشطيب كامل في سولانا ويست زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بالتقسيط شقة كاملة التشطيب استلام قريب

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بالتقسيط علي الاجون في بيل في اعمار

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالشيخ زياد بتطوير مصر متشطبة بالتكيفات

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري في قلب نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه للبيع في نيو زايد مع اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه باقل سعر في نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة غرفتين في نيو زايد باقل سعر اقساط12سنه

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في ويست فيو امام بيفرلي هيلز-نيو زايد

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ويست فيو مع hdb متشطبه استلام سنه

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب في الشيخ زايد بتقسيط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في بيل في

    Conquer Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف في بيل في - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٤٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م بأقل سعر فى زايد, متاح قسط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع