شقق تطل على الماء للبيع في بيل فى, مدينة زايد الجديدة, صفحة 2

104 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسال لوكيشن مميز جدا كمبوند بيل فى فيو لاندسكب

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة متشطبة جاهزة الاستلام اقساط 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأميز لوكيشن متشطبة بالكامل بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في نيو زايد بجانب اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بثلاث غرف نوم بالإضافة إلى غرفة مربية

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في سولانا خطة 10 سنوات كاملة التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية 3 غرف نوم بالإضافة إلى مربية - تشطيب كام

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بأقل سعر أكثر علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند بيل في نيو زايد متشطب استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في نيو زايد كمبوند بيل في اعمار

    Vida Solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه متشطبه استلام فوري علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة جاهزة تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في قلب نيو زايد متشطبه باقل مقدم5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري باقل مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment in Belle vie Emaar

    Core Real Estate Development logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بيل فى فيو لانداسكيب موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3غرف نوم بالسعر القديم في اعمار مع اطول تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون ما تدفع مقدم امتلك منزلك في اعمار الان زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ادفع اول قسط وامتلك شقتك في اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص متشطبة بأفضل سعر بجوار بيل في اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 120م فوري بأقل مقدم 5% في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع