شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 554

14,813 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر امتلك شقتك 132م كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 171م علي المحور بجوار اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه197م+جاردن214م فيو حمام سباحه قرب نيوجيزه/ 9س

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بجوار مول العرب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر امتلك شقتك 132م كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م بجاردن علي المفتاح بجوار هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م في اقوي لوكيشن بالشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع فيtawny استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة176م بمقدم 600 الف وقسط شهري 25 الف

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امضي العقد و استلم شقتك فوري كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٧١٠٬١٧٠ جنيه

    بمقدم 10% وخصم 10% من توتال السعر اسكن بالشيخ زايد

    Miami Life Real Estate logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م في قلب الشيخ زايد قرب كراون بلازا و اركان

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 185م بحديقة خاصة في بيفرلي هيلز

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد بـمقدم 217 الف

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه147 م+حديقة واسعة في بادية بالم هيلز/12س

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م علي المفتاح في الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م للبيع ع محور 26 يوليو بجوار الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع