شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 557

14,813 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى هايد بارك مقدم 570 الف و تقسيط ع 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في شارع السودان موقع رائع

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع السودان, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقه 235م بجاردن205م بجوار مول العرب+قسط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصة الشهر و احجز شقتك 100م بسعر المتر27 الف

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح في زايد شقة للبيع 3 غرف بمقدم 5%

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفيتن غير مشطبه في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر.

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 195م3غرف متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقه 235م بجاردن205م بجوار مول العرب+قسط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة بكمبوند ذا أدريس – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر-Rock Eden

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر-Rock Eden

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 393م استلام فوري في زايد-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3 غرف باقل مقدم بالقسط على 9 سنوات

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 195م3غرف متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرفة 132م فى كمبوند متكامل جمب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف بالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر-Rock Eden

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فرصتك تسكن في كمبوند باقل سعر للمتر 27 الف

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع