شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 551

14,813 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة 160م متشطبة+تكييفات بجوار هايبر Village West –

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمباوند كييفا للأهلي صبور تشطيب كامل

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م في التوسعات الشرقية من بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٠٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    استلم شقتك 160م متشطبة بالكامل+تكييفات بجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز فيو على لاند سكيب فيO west

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه باقل سعر في الكومباوند و اقل توتال RTM

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه170م متشطبه بجاردن واسعه من بالم هيلز قسط 8سنين

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ٣ غرف في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر.

    Real Vision logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في الخمائل

    Real Vision logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في دجلة بالمز – أكتوبر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    G+20 TOWERS شقة فندقية للبيع

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه دبل فيو استلام فوري مقدم 5.3 عقد قديم

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا 220م+100م روف سعر خاص واقل قيمة قسط ف زايد

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة 160م متشطبة+تكييفات بجوار هايبر Village West

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- بمقدم 5,3 دابل فيو لاند سكيب باقل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع