شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 529

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين شقة ريسيل استلام فوري في سوديك موقع مميزvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة Club residence

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550k فقط شقة (148م) بسعر اللونش - هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3 غرف+غرفة نانى فيو حمام سباحة قسط 9سنين

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 194م بأميز موقع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٢٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة Club residence

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو مباشر على المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 100م متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 124م للبيع بأقل سعر بـ Club Hills

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع