شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 526

14,845 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف بحديقة ١٥٥م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مقدم شقه 3 غرف في آي سيتي اكتوبر.

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٥ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه باقل سعر متاح في السوق اقرب استلام

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لفترة محدودة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ليفيلز مشروع سولين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن - استلام فورى - متشطبه بالكامل ...

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع - O WEST

    Next Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن 146 متر غرفتين استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفل سعر شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 229م في الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف بالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 310م في ذا أدريس زايد - 4 غرف - بالمطبخ

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ارضي استلام فوري مقدم4.4 والباقي اقساط

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص مقدم!! ل3 غرف في اي سيتي اكتوبر, استلام 6شهور

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع